סופיה שלי,

להגיד לך שלום, בלי שהייתה לי את ההזדמנות לראות אותך גדלה ומחייכת זה הדבר הקשה ביותר שעשיתי בחיי. אבל אני רוצה בכל מקרה להגיד לך את המילים הללו.

הייתי רוצה שהיית יכולה לשמוע אותי שרה לך, שהיית רואה אותי מחייכת אלייך, כשראיתי את העיניים הכחולות והיפות שלך ואת התלתלים המדהימים שלך.

לימדת אותי כל כך הרבה בלי שבכלל ידעת ילדה שלי, הראית לי שהחיים יכולים להיות אכזריים, בלי כל קשר לכמה האדם טוב ואדיב , פתאום ביום שלישי אחד אחרי הצהריים הכל יכול להיהרס לפתע.

אחרי שמצאתי את אהבת חיי בצד השני של העולם, אחרי שהיה לי הריון מושלם, אחרי שלמדתי רפואה וידעתי שהמחלה שלך קרתה רק בגלל בורות של מישהו כמוני, אחרי שהאשמתי את עצמי למה לא למדתי מספיק גניקולוגיה, למה נתתי למוח מלא ההורמונים שלי לא לתת לי להציל אותך באותו 26 בספטמבר, אחרי ששנאתי וכעסתי על כולם, את המשכת לחיות ולנסות למרות כל המגבלות שלך, לתת סימני חיים שאת שם בפנים, לכן גרמת לי להרגיש אהבה ולאהוב יותר כל דבר שאני עושה, להיות רופאה ונוירולוגית.

כי רק ככה יכולתי להבין שאני צריכה לתת לך ללכת מתי שתחליטי, בלי טכנולוגיה מלאכותית, בלי כאב ובלי להכריח.

אפילו שאני כבר לא מאמינה באלוהים שבו לימדו אותי להאמין כשהייתי קטנה, אני רוצה להאמין שאת בגן עדן ,צוחקת, אוכלת, שומעת מוזיקה, לומדת ללכת עם הסבים שלי ושל ליאור.

אני אוהבת אותך ילדה יפה שלי, לעולם לא אשכח אותך. 

אמא

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

למלאך הקטן שלי

סופיה שלי,

אני נפרד ממך היום ורציתי להגיד לך רק מילה אחת.
תודה.
תודה על הזמן שהיית איתי, תודה על הרגעים היפים שסיפקת לי, למרות כל הקושי.
תודה על כל מה שלימדת אותי על פרופורציה בחיים ונתינה. היום את הולכת אבל תמיד תישארי הבת היפה שלי.
תשמרי עלינו מלמעלה,
אוהב אותך לתמיד

 אבא 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 סופיה אהובה שלי,

כל כך אהבתי אותך ואני בטוחה ויודעת שהרגשת את האהבה שלי.

המתיקות שלך, המגע שלך, העיניים החכמות והיפות שלך ילוו אותי תמיד.
החיבור בינינו היה כל כך חזק מעבר למילים, פשוט אהבה.
היה לי כל כך קשה לראות את הסבל שלך בלי יכולת לעזור לך,

חוץ מלאהוב אותך בכל נשמתי.
קיבלנו אותך לזמן כל כך קצר וכל כך יקר.
היי שלום אהובה שלי.

שלומה שהם


 

 
 
בניית אתרים