חיפוש


יום שישי, 26 פברואר2021
אבגדהוש
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28010203040506

שרפשטיין ענבל (בלה) 1986-2003

שם משפחה שרפשטיין 
שם פרטי ענבל 
כינוי בלה 
תאריך לידה 16.2.1986 ז` אדר א` תשמ"ו 
תאריך פטירה 27.7.2003 כ"ז תמוז תשס"ג 
שם האב אלי 
שם האם פולינה 
שמות האחים יעל, אביעד, עמיחי 
מקום קבורה מעגן מיכאל 

ענבל שרפשטיין

בתם הצעירה של פולינה ואלי, ואחותם של יעל, אביעד ועמיחי, נולדה ב-16 בפברואר 1986 בקיבוץ מעגן מיכאל. הוריה של ענבל עלו מבריה"מ בשנת 1971 ובשנת 1980 הצטרפו למעגן מיכאל. את השם "ענבל" נתנה לה אחותה הבכורה יעל. כמו כל שמות ילדי המשפחה יש בה את האות "ע". בנוסף לכך האותיות "ב" ו"ל" מנציחות את שמו של אביה של פולינה – לב, שנפטר שנה לפני שענבל נולדה. כבר בגן הילדים החלו ילדים לקרוא לה "בלה" והשם הזה השתרש יותר משמות אחרים בקרב חבריה בבית הספר, בג'ודו ובכל מקום אחר. במשפחה קראנו לה בשמות רבים: ענבלוש, פיצקי, קטנה, עינביס, בוסינקה, בוסיק, בולי, בוליק, בלה וגם ענבלי.
כבר בגן התגלה האופי החזק שלה, אופי של מנהיגה. היא הייתה חזקה פיזית וחזקה רוחנית. ענבל תמיד ידעה מה היא רוצה ולמה היא שואפת. הצוות הנפלא של גן "ג" תמיד ידע לנתב את האנרגיות של ענבל כדי להפיק מהן את הטוב לעצמה ולחברה.
כשהייתה בכיתה ב', הצטרפה אל אחיה עמיחי, הגדול ממנה בשלש שנים, לאימוני הג'ודו אצל פטרישה ואורית בר-און. הייתה זו תחילתה של תקופה נפלאה. הכישרון הטבעי של ענבל בספורט התגלה כבר לאחר חודשים בודדים. בתחרויות הראשונות הייתה מוכרת כ"אחות של עמיחי", והייתה מאד גאה בזה. הרצינות באימונים, ההישגים בתחרויות, העזרה והתמיכה בה זכו כל מי שהתאמן עימה, הקנו לה מקום מכובד במועדון בוג'ין-קאן בזכות עצמה. ענבל ידעה הרבה ניצחונות בתחרויות השונות, אך ידעה גם להפסיד בכבוד ומעולם לא "התפרקה" לאחר הפסד צורב, אלא הסתכלה קדימה.
בין הישגיה הבולטים בג'ודו צריך לציין את זכיותיה באליפויות ישראל בקטגוריות "ילדות ב'" ו"נערות" ומקום שלישי בבוגרות במשך שנתיים ברציפות, למרות גילה הצעיר. היא הייתה חברה בנבחרת הג'ודו הצעירה של ישראל וסיימה קורס מדריכי ג'ודו במכון ווינגייט. במהלך הקריירה הספורטיבית שלה היא השתתפה במחנות אימונים ותחרויות בישראל, אנגליה, אירלנד, גרמניה והולנד. מאמנים רבים אימנו אותה בנוסף לאימוניה הרגילים. ביניהם יעל ארד, רפי תנאי, ליעד אקו ורבים אחרים. חוץ מהג'ודו שיחקה ענבל כדורסל, כדורגל (חברה בנבחרת בית הספר) ובאולינג. בגיל 12 יצאה ענבל עם משפחתה לחופשת סקי בצרפת ומאז התאהבה בספורט חורף זה.
למרות לוח האימונים העמוס של ענבל (חמישה אימונים בשבוע) היו לה חיי חברה מלאים ותוססים. מסיבות, טיולים, חגיגות - בכולם הייתה "מסמר הערב" והרוח החיה. היו לה עוצמות אדירות בכל אשר עשתה. אם אהבה אז אהבה עד הסוף. ומי שלא חשקה בקרבתו, טוב עשה אם שמר מרחק ממנה. היא הייתה מנהיגה טבעית של כל חברה, אך יחד עם זאת לא אהבה להתבלט. גם כשזכתה במדליות הזהב שלה, דאגה להצניע את זכייתה, כדי לא להיראות טובה יותר מחברותיה, שלא זכו.
גם בשנה האחרונה שלה הספיקה ענבל המון, כהרגלה. בתחילת השנה היא יצאה עם המועדון למחנה אימונים ותחרויות בהולנד. חודשיים מאוחר יותר השתתפה יחד עם בני כיתתה במסע למחנות ההשמדה בליטא ופולין. בהיותה בליטא ביקרה ענבל במקומות הילדות של אביה. היא עלתה לקבר של דודתה (אחותו הצעירה של אביה) והדליקה נר נשמה שהביאה במיוחד מישראל.
קשר מיוחד היה לענבל עם אחיה – יעל, אביעד ועמיחי. תמיד היה לה קשה להיפרד מהם, כאשר נסעו לתקופה ארוכה הרחק מהבית. עם כל אחד מהם היו לה יחסים מיוחדים וסודות, שרק הם ידעו. האחים עטפו אותה באהבה והיא החזירה להם עשרת מונים.
עם סבא וסבתא קשרה ענבל קשר חזק במיוחד. אינספור טלפונים וביקורים, מכתבים ופתקים. לפעמים הייתה מתקשרת אליהם ומדברת ברוסית, מנסה לחקות עולה חדשה. היא ידעה להעניק להם המון אהבה ותמיכה, כבוד והערכה.
רק שנה אחת הספיקה ענבל להיות דודה לבתם הבכורה של יעל וג'רמי - עדיה. קשה אפילו לדמיין דודה גאה ואוהבת ממנה. חודש לפני פטירתה עוד הספיקה לצלם בוידאו את יום הולדתה הראשון של עדיה. היא צילמה וצילמה, כאילו פחדה לפספס פרט כלשהו מהחגיגה. וגם עדיה, למרות גילה הצעיר, ידעה להעניק לה את אהבתה.
והייתה גם אהבה ראשונה, אהבתה לגל. את גל הכירה בבית הספר. שמחת חיים חדשה נכנסה לחייה, משהו שהיה רק שלה ושלו. הם היו זוג יפה כל כך, אוהב כל כך. אהבת נעורים שנקטעה פתאום.
החברות והחברים שלה, מהפעוטון ומהגן, מבית הספר ומהג'ודו, מקורס מדריכים ומהנסיעה לפולין, מנסיעות לסקי ומטיולים וקייטנות. כל כך הרבה חברים וחברות, ולכולם היה מקום מיוחד בלבה הגדול והאוהב של ענבל. עם כולם ידעה לשמור על קשר – בטלפון, בדואר האלקטרוני, באי-סי-קיו, במכתבים ובצילומים משותפים ב"פוטו-רצח". קשה למנות את כל החברים והחברות שלה. היא אהבה אותם והם אותה. גם יריבותיה המושבעות בג'ודו זכו ממנה לכבוד ואהבה.
הכאבים הופיעו פתאום ובעצמה חזקה. רופאים, תרופות, אישפוז ועוד אישפוז וזהו. הגוף החזק כל כך נכנע למשהו שאף אחד לא ציפה לו. ההתדרדרות הייתה מהירה מאד. היא נפטרה ב-27 ביולי, שנת 2003 משטף-דם במוח. כשהתברר סופית שאין מה לעשות, נדרשנו אנו, המשפחה, לקבל החלטה על תרומת אבריה של ענבל. ההחלטה הקשה ביותר שקיבלנו אי-פעם.
החלטנו לתרום את האברים כדי להציל אנשים אחרים וגם לשמר משהו ממנה בחיים. כאשר קיבלנו את ההחלטה ידענו שענבל הייתה חושבת ופועלת כמונו. הלב הרחב שלה והנשמה האוהבת שלה תמיד ידעו להושיט יד לעזרה ולתמיכה.
ענבל תישאר בלבנו לתמיד.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------\

קרבת משפחה

סבא------  משה שרפשטיין

 לאתר של ענבל לחצו כאן.

 

 

סה"כ 50 נרות נשמה הודלקו
נר נשמה הודלק על ידי נועה לביא בתאריך  17/10/2020
קרבה: ג'ודו
 חושבת עליך עכשיו.
נר נשמה הודלק על ידי יולקי שלך בתאריך  16/02/2016
 יפה שלי, היום יום הולדת שלושים. איך אפשר בלי לחבק אותך?
נר נשמה הודלק על ידי עידן גלנטי בתאריך  02/08/2011
קרבה: נשוי לבת דודה (עינב)
מקום מגורים: יטבתה
 שרפשטיינים יקרים למרות הקושי והגעגוע, הישארו אופטימיים תמיד והמשיכו להיות משפחה אוהבת כמו שאתם. אוהבים הגלנטים מיטבתה.
נר נשמה הודלק על ידי שיר שחק בתאריך  01/08/2011
מקום מגורים: כפר סבא
 
נר נשמה הודלק על ידי ענבר בתאריך  30/07/2011
קרבה: חברה
מקום מגורים: קיבוץ משמר העמק
  פרח בר מיוחד שנקטף מוקדם מדי 8 שנים חלפו אך את עדיין במחשבותי..ילדה יפה ואנרגתית, שוקקת שמחה ובת למשפחה חמה ומיוחדת. מי שהכירך ישא אותך בזכרונו וליבו לעד...לא משנה כמה ימים יחלפו. נוחי על משכבך בשלום ושמרי על כולנו מלמעלה.. אלי ופולינה היקרים, אביעד יעל ועמחיוש- שלא תדעו עוד צער ועם האופטימיות והחיוביות המאפיינת אתכם המשיכו הלאה לזמנים טובים יותר, עם הרבה נכדים ומשפחה לתפארת! אוהבת, הבמבח'ית של ענבלי--ענבר
נר נשמה הודלק על ידי לילה בתאריך  27/07/2011
  מתגעגעת המון
נר נשמה הודלק על ידי יקיר בן שטרית בתאריך  26/07/2011
  שלא תדעו צער
נר נשמה הודלק על ידי יפעת ברק בתאריך  25/07/2011
קרבה: חברה
מקום מגורים: עין עירון
  בשבילך בשבילך, ילדה יפה, בשביל התום,המבט השובב שבעינייך שבשבילי נמשך עד היום, אני מדליקה נר שיזכיר את האור שהפצת בכניסתך לכל חדר, צחוקך המתגלגל מהדהד באזני, והשיעור החשוב שלמדתי ממך. לאהבה ולחברות אין גיל. ממני יפעת שאף יום לא שוכחת.
נר נשמה הודלק על ידי rachel krakovski בתאריך  25/07/2011
קרבה: חברת משפחה
מקום מגורים: פ"ת
  8שנים בילעדייך נר נשמה הודלק על ידירחל ויצחק קרקובסקי שלא תדעו יותר צער
נר נשמה הודלק על ידי מרינה ואלכס בתאריך  25/07/2011
קרבה: דודה ודוד
מקום מגורים: כפ"ס
  בולי האחיינית הקטנה שלנו, את בליבנו גם ביומיום וגם בארועים. אוהבים וזוכרים.
נר נשמה הודלק על ידי TOMER בתאריך  25/07/2011
 
נר נשמה הודלק על ידי אדוה בתאריך  25/07/2011
מקום מגורים: קיבוץ מעין צבי
 
נר נשמה הודלק על ידי ליה ועמיר בתאריך  25/07/2011
 
נר נשמה הודלק על ידי טל ברכה בתאריך  25/07/2011
מקום מגורים: מעגן מיכאל
 
נר נשמה הודלק על ידי נועה בתאריך  25/07/2011
 
נר נשמה הודלק על ידי יוגב בלום בתאריך  25/07/2011
קרבה: חבר משפחה
מקום מגורים: ת"א
 
נר נשמה הודלק על ידי כרמלה בתאריך  25/07/2011
 
נר נשמה הודלק על ידי נדיה בתאריך  25/07/2011
 
נר נשמה הודלק על ידי בלה בתאריך  25/07/2011
מקום מגורים: תל אביב
 
נר נשמה הודלק על ידי טריש בתאריך  25/07/2011
קרבה: מורה לג׳ודו
מקום מגורים: זיכרון יעקב
 עד היום לא מצאתי כח להביע את הכאב והחסר שנשאר אצלי מאז שהלכת. בעוד יומיים תמלאי 25 שנה, יום הולדת ה24 ואני תוהה איפה היית לומדת ואיזה זוהר וצחוקים היית מכניסה להרצאות או איזה ססגניות היית מביאה לג׳ודו שלך במישור הבין לאומית. סליחה שלא הקמתי את ג׳ודו בלה מחדש. מגיע לך יותר.
נר נשמה הודלק על ידי אשר חקלאי בתאריך  12/05/2011
קרבה: חבר לאימונים
מקום מגורים: נורדיה
  הזמן המון שנים חלפו מאז. ואני זוכר אותך כאילו זה היה אתמול. אני זוכר את הרגע שאסף קיבל טלפון וסיפר לנו מה קרה היינו באיטליה בתוך רחובות צבעוניים ופתאום הכל הפך שחור לבן. את חסרה...
נר נשמה הודלק על ידי אני... בתאריך  17/10/2009
  מסתכלת עכשיו בתמונות שלך ומרגישה כאילו כבר לא מכירה אותך.... כל כך עצוב לי... אני מתגעגעת תגידי "תגידי שאת מתכוונת. השתיקה שלך רועמת. איזה יום עצוב. תגידי מה את מתעלמת? תגידי שקר או אמת. תגידי משהו. תגידי, כי כמעט שכחתי מה זה רגש, כמו שלימדת אותי. לא מרגיש אפילו יום. תגידי, כי אולי נכון. לא לפתח ציפיות, לא לפתח אשליות. תגידי, את לא שמה אודם לכבודי כמו מקודם. איזה יום עצוב. תגידי כי זה כמו מלכודת, לא צחקת כבר איזה חודש. תגידי משהו. תגידי, כי כמעט שכחתי מה זה רגש, כמו שלימדת אותי. לא מרגיש אפילו יום. תגידי, כי אולי נכון לא לפתח ציפיות, לא לפתח אשליות. תגידי שאת מתכוונת. השתיקה שלך רועמת. איזה יום עצוב. תגידי מה את מתעלמת? תגידי שקר או אמת. תגידי משהו..."
נר נשמה הודלק על ידי אני... בתאריך  17/10/2009
  מתגעגעת געגועים אין סופיים ומודה לך כל יום... אני אוהבת ואת תמיד איתי...
נר נשמה הודלק על ידי אבא בתאריך  25/07/2009
  אני כותב לך היום כי אני יודע שלא יהיה לי הכח לכתוב מחר. עברו שש שנים והכאב והגעגועים רק התעצמו. החסר נהיה גדול יותר והריק - ריק יותר. אני חי, אני מתפקד, מצליח במה שאני עושה. והרבה בזכותך, בזכות השינוי שעברתי מאז שהתיתמתי ממך. אני ממשיך להתייעץ איתך, לשמוע את קולך, להרגיש את הידיים שלך ומפחד לשכוח. וכמו שזה היה תמיד, אני לא תמיד מסכים איתך, אך גם זה עוזר לי לקבל את ההחלטות הנכונות. אני יודע שעוד נפגש, אני בטוח בכך. ועד אז אמשיך לכאוב את הפרידה ואחשוב עליך כל שעה וכל דקה. אוהב אותך וכך כך רוצה לחבק...
נר נשמה הודלק על ידי . בתאריך  18/01/2009
  כל כך הרבה פעמים אני נכנסת לדף הזה ומתלבטת האם לכתוב ומה... יש לי כל כך הרבה מה להגיד שאני לא יודעת מאיפה להתחיל...- אז בולי שלי, בגרון חנוק מדמעות אני פשוט שולחת לך את אהבתי הענקית ומזכירה לך שאת בליבי תמיד! מתגעגעת כל כך, כל כך, כל כך....
נר נשמה הודלק על ידי inez בתאריך  30/07/2008
 
נר נשמה הודלק על ידי בובו בתאריך  27/07/2008
  גם אני שמתי לב לשמים הכהים.. גם לי זה בלט היום כל כך... אתמול הלכתי לישון עם מחשבות כל כך עמוקות עלייך, קמתי בבוקר כל כך עצובה... היום לפני 5 שנים עוד לא הייתי פה... ולא יודעת מה באמת היה בימים האלה, יודעת רק מה עבר עליי... היום בבוקר בדרך לרכבת הלכתי ורק את בראשי, נזכרת בך בובו, נזכרת בך כל כך יפה, מכייחת וצוחקת, כל כך אוהבת, כל כך מבינה, כל כך את... היית אדם מדהים ולא אשכח כמה מיוחדת היית בשבילי. אוהבת ומתגעגעת
נר נשמה הודלק על ידי חנה בתאריך  26/07/2008
קרבה: חברה
מקום מגורים: מעגן מיכאל
  עברו חמש שנים אבל... יפה שלי, מתוקה ושמחה, עברו כבר חמש שנים אבל אני זוכרת הכל כאילו קרה ממש לא מזמן. את החיוך שלך, את האור שלך כשאנחנו נפגשות. היום בבוקר השמים קצת כהים, זה מדהים שהשמים יודעים... אוהבת מאוד, חנה. (חנוקה :-) )
נר נשמה הודלק על ידי אלי בתאריך  26/07/2008
קרבה: אבא
  לו יכולתי לספר לך מה עובר עלי עכשיו, לו יכולתי לגלות לך מה ואיך, ולמה כך. לו יכולתי רק לרגע, נגיעה אחת קלה, להרגיש תפיחה על שחם: " אהלן, פאפצ'יק, קאק דילה?" לו יכולתי להרגיש שוב את ידך החזקה, איך בהורדת ידיים להביס אותי רוצה. לו יכולתי רק לשיר לך, לנגן לך שוב ושוב, ברוסית או בעברית, זה לגמרי לא חשוב. לו יכולתי להודות לך על הזכות שלי נתת לאהוב אותך, לחוש, ולנשום אותך מעט. לו יכולתי להעביר לך תחושותיי והרהוריי, לו יכולתי להעניק לך ולתת לך את חיי!
נר נשמה הודלק על ידי בר דנא בתאריך  01/09/2007
 
נר נשמה הודלק על ידי רונן לוי בתאריך  08/08/2007
קרבה: מדריך לשעבר
מקום מגורים: נתניה
  לא שכחתי ענבל, יקרה הזמן עושה את שלו וכאילו כולם ממשיכים במסלול שלהם, מותירים אותך מאחור. עבודה, חברים, אישה, ילדים... ומירוץ אינסופי להספיק עוד ועוד ועוד.... בין לבין, באותם רגעים של שלווה ורגיעה, אדם מוצא עצמו חושב על שהיה. כך קרה גם לי, כאשר לאחרונה חזרתי לעסוק בחינוך אחרי הפסקה של שנתיים. פתאום הכל חזר אליי, הפרצוף שלך, החיוך שלך, האופי הכל כך ייחודי לך ובכלל רגעינו המשותפים כמדריך וחניכה. רציתי לומר לך שלמרות הזמן, לא שכחתי אותך. הקסמת אותי אז ועודני מוקסם היום. באשר תהיי, אני מאחל לך את כל הטוב שתחפצי בו, כמו שרק לך מגיע. אוהב, ומתגעגע, רונן לוי
נר נשמה הודלק על ידי . בתאריך  27/07/2007
 בולי, 4 שנים ובמרחק הזמן הכאב נהיה כבד ומשמעותי יותר.... אוהבת ומתגעגעת כל כך
נר נשמה הודלק על ידי נעה קם בתאריך  16/03/2007
 
נר נשמה הודלק על ידי . בתאריך  17/11/2006
  בולי היפה והמתוקה שלי - אני עדיין לא מאמינה שזה סופי,ובכל יום מחכה שתחזרי מזמן לא ביקרת אותי בחלומותי- בבקשה תבואי.. אוהבת ומתגעגעת כל כך
נר נשמה הודלק על ידי חנה בתאריך  30/07/2006
קרבה: חברה
מקום מגורים: מעגן מיכאל
  בלוש שלי היפה בלה מתוקה שלי, אני כל כך מתגעגעת. לא עובר יום שאני לא חושבת עלייך.תמיד מסתכלת בתמונות ונזכרת בכל הכיף שהיה לנו. איך היית צועקת לי באמצע חדר האוכל: "חנוקה" ותמיד כל כך צחקתי ושמחתי כששמעתי את הקריאה הזאת, בידיעה שאראה אותך בעקבותיה... את חסרה לי כל כך ונשאר חור כל כך גדול ופעור במקום שבו היית. אוהבת אותך תמיד, מחבקת ומתגעגעת.
נר נשמה הודלק על ידי אבא בתאריך  26/07/2005
  בתי אהובתי! אוהב אותך, תגעגע ועדיין לא מאמין. אבא
נר נשמה הודלק על ידי גילה רז בתאריך  11/04/2005
מקום מגורים: מעגן מיכאל
 ענבל עם עיני שקד את ענבל הקטנה של פולינה ואלי הכרתי שהיתה פעוטה עם שיער שחור מבריק ויפה ועיניים חמות ומחייכות גדלת עם השיער הקרה החלק והיפה ילדה שתמיד זוהרת עם חן וחיוכים לכול אחד, ראיתיך הופכת מילדה לנערה ועיין אנרגטית חייכנית ומלאת שימחה. הלכת לא השארת שיחמה אלה עצב על בזבוז של נעורים וכישרון, חבל...
נר נשמה הודלק על ידי אור גלבוע בתאריך  12/01/2005
קרבה: ידידה
מקום מגורים: שפיה
  ענבל. היינו חברות טובות בכתה ט' בכתה י' למדנו קצת באותה הכתה ואז עזבתי ולא התראינו מאז. את מלווה אותי, יקרה. אני ממש מרגישה אותך לידי, את נמצאת לפעמים, מכוונת. רציתי לומר לך תודה, שנתת בי חיוך בחייך,וחיים.
נר נשמה הודלק על ידי London בתאריך  09/01/2005
קרבה: JF
  So Sad I have never met Inbal, but I was so immensely impressed by the long history and love of life of this wonderful young lady. It was so difficult not to cry while reading Inbal's site. Please accept my deep sympathy..
נר נשמה הודלק על ידי אירינה בתאריך  03/10/2004
מקום מגורים: מעגן מיכאל
  מתוקה ילדה מתוקה, כמה את חסרה לנו עם החיוך היפה שלך, היית זורמת וקורנת חיים ושמחה. כל מפגש איתך היה כיף, אפילו השלום הקטן בשבילים. אוהבת.
נר נשמה הודלק על ידי חנה בתאריך  03/10/2004
קרבה: חברה
מקום מגורים: מעגן מיכאל
 יפה שלי אני מתגעגעת אליך יפה שלי, לחיוך, לצחוק, לאושר, לאופי המיוחד ששייך רק לך. אוהבת ועדיין מאוד כואבת.
נר נשמה הודלק על ידי אוהד עסיס בתאריך  19/07/2004
קרבה: ידיד
מקום מגורים: דור
  רק הכרנו וככה זה נגמר , החיוך שלך נחרט אצלי לעד.
נר נשמה הודלק על ידי דנה בתאריך  04/06/2004
קרבה: ידידה
  חושבת עלייך ענבלי, את תמיד במחשבות שלי, כואבת את חסרונך שבקושי נתפס..
נר נשמה הודלק על ידי טריש בתאריך  19/05/2004
 
נר נשמה הודלק על ידי עדי גרגו בתאריך  18/02/2004
קרבה: חברה
מקום מגורים: חולון
 ענבל אין לי יותר מדי מה להגיד. פשוט אין מילים! אני מקווה שאתם שם, רואים אותנו מלמעלה ומאושרים יותר ממה שאנחנו פה. ענבל שיהיה לך מזל טוב אוהבת ומתגעגעת אלייך, עדי
נר נשמה הודלק על ידי איה הכט בתאריך  16/02/2004
קרבה: חברה
מקום מגורים: תל אביב
 בלה שלי עם חיוך חם ואוהב. אני יודעת שאת שומעת אותי ןמאחלת לך המון מזל טוב, הרי היום את בת 18. תמיד אזכור ולא אפסיק להתגעגע. אוהבת איה.
נר נשמה הודלק על ידי משפ' גרינגס בתאריך  16/02/2004
מקום מגורים: תל-אביב,חולון
  לענבלי היפה וחזקה, תמיד תשארי אתנו. אוהבים אותך
נר נשמה הודלק על ידי כרמלה בתאריך  16/02/2004
מקום מגורים: רחובות
  תמיד תמיד בליבי ילדה קטנטונת. תמיד אזכור ואוהב.תמיד עם חיוך :)
נר נשמה הודלק על ידי גלילה גובר בתאריך  15/02/2004
מקום מגורים: מעגן מיכאל
  לענבל, נולדת לפני 18 שנה ומאהבה. מאז - האהבה, הדאגה וההתמסרות ליוו אותך. והיום כשהרחקת אל שלך אי אפשר שלא לחוש את האהבה שזורמת אליך ועוטפת אותך גם כשאת רחוקה מכאן. כי אהבה זאת שמחה לא ?! כואבת ואוהבת, גלילה
נר נשמה הודלק על ידי chen a בתאריך  31/01/2004
  שלא תדעו עוד צער
 
בניית אתרים