חיפוש


יום ראשון, 11 אפריל2021
אבגדהוש
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293001

קאלו נאור 1981-2006

שם משפחה קאלו 
שם פרטי נאור 
תאריך לידה 10.3.1981 ד` אדר ב` תשמ"א 
תאריך פטירה 9.8.2006 ט"ו אב תשס"ו 
שם האב אבנר 
שם האם ברברה 
ארץ מוצא ישראל 
מקום קבורה מעגן מיכאל 

לחץ כאן לאתר של נאור


אהבנו ואוהבים ... 

נאורי, נאורי, אין לנו מילים... אין לנו מילים להיפרד ממך... אין לנו מספיק מילים לתאר אותך... וכיצד נוכל להסביר כמה אנחנו אהבנו ואוהבים אותך. בחור עם כל כך הרבה תכונות שעסק במגוון כל כך רחב של דברים. איך אפשר להתחיל?
נאור אתה הפכת אותי בפעם הראשונה לאמא. אתה הראשון שלי, הבכור שלי ואיתך התחלתי את דרכי כאמא.
תמיד הרגשת אחראי על יניר, אילון ולירן. פעם בשיחה ביננו, סיפרת לי כמה זה ברור לך שאתה תמיד תהיה אחראי עליהם, תמיד תשגיח עליהם כאחיהם הגדול... אבל שכחת לשמור על עצמך, נאור שלי.
כאשר יניר נפגע בפיגוע, אנחנו היססנו לצלם אותו, אתה ישר לקחת את הפיקוד והצילום בוצע. ועם הישירות הזו, היית מספיק רגיש לזכור שיניר סיפר, כדרך אגב, שהוא איבד בפיגוע שוקולד מיוחד שקנה לעצמו. ועם אותה ישירות חזרת תוך כמה דקות מהכלבו עם אותו סוג שוקולד.

אתה היית כתובת לאילון בנושאים רבים, ולאחרונה ייעצת לו רבות בנושא הצבא. בשבילו היית האח הגדול שעמו יכול היה לדבר וגם להתווכח על המון נושאים.

לך וללירן היתה הזדמנות להתקרב במיוחד בתקופה האחרונה כשיניר היה בחו"ל ואילון היה בצבא. כמה אהבתם להשתולל ביחד, כמה היא אהבה ללוות אותך לשמירות במדגה בלילות. אפילו באמצע השיעורים בבי"ס ניסתה ליצור איתך קשר, כשעברת עם הג'יפ, היתה מספרת לנו בגאווה אם הצליחה.

כולנו נתגעגע לעיניים הסקרניות והגדולות שלך ולחיוך המקסים שלך. אהבת והתעניינת בהכל. מגיל צעיר אהבת את הטבע, הים והספורט.
כל תחום הלך והתרחב עם הזמן.
אהבת את הים והפכת לגולש עם הגלשן ועם המצנח.
התחלת לצלם את הטבע והים, וגם בתחום הצילום התפתחת.
ענפי הספורט התרבו. ככדורגלן ששיחק בקבוצה של מעגן מיכאל תרמת רבות לניצחון באליפות האיזורית ובגביע האיזורי. כמה שמחת שהצלחתם בדבל.
גם שיחקת טניס, כדור סל, רולר בליידס וסנו בורד, ואפילו השתתפת בצניחה חופשית.
רק לפני חודש קראת לכולנו ושיחקנו ביחד במגרש הטניס, דבר שלא עשינו הרבה זמן.
מכל המעגלים השונים הללו צברת חברים רבים מגילאים שונים.

כמה חברים רבים היו כאן לספר עליך חברים שאהבו אותך ובאו לחלוק איתנו את הכאב. אילו מאמצים הם עשו להגיע למרות המצב והמלחמה.
אם היית רואה איך חבריך התארגנו והכינו את מעגל הגולשים. כולנו הלכנו לים והיה טקס לאור השקיעה. כל הגולשים כולל האחים ונטלי (היית גאה בהם) עשו מעגל בים ושמו את הגלשן שלך באמצע. אלון ברך בים ולאחר מכן זרקו כולם את מחרוזות הפרחים שלהם על הגלשן שלך.

נאורי, נאורצ'יק שלנו – אנחנו נתגעגע כל כך...
לקול שלך, לחיבוקים החזקים שלך, לרגישות והעדינות שלך, לאהבה שלך ולנוכחות החמה והמרגיעה שלך.
כל כך הרבה געגועים ואנו נשארים ללא מילים.
תמיד נאהב אותך ותמיד, תמיד תהיה חלק מאיתנו.

אמא ואבא והאחים

--------------------------------------------------------------------------------

נאור יפה שלי / נטלי

הבטחתי לך שאם תמות אני אקריא משהו, אבל אני לא יודעת איך להיפרד ממך לתמיד.
כשהיית בדרום אמריקה, שלחת לי פרחים לכבוד יום האהבה וביום האהבה האחרון נהרגת. היום אני מביאה לך פרחים לקבר שלך.
אני לא מבינה איפה אתה ואיך יכול להיות שככה הלכת במלחמה שכל כך לא האמנת בה.
מותק שלי, אני כל כך מתגעגעת אליך ולא מבינה איך זה פתאום נגמר.
היינו כל כך מאושרים, היתה בך אופטימיות כל כך גדולה, אהבת כל כך את החיים ונהנית מכל רגע.
תמיד רצית להישאר צעיר לנצח ולא להתבגר.
אני זוכרת שבהתחלה שהכרנו חשבתי שאתה ילד ואין סיכוי שבעולם שאהיה איתך. אבל אתה לימדת אותי שהאהבה תמיד, תמיד מנצחת, ואמרת שלא ניפרד לעולם. אהבנו. כל כך אני אוהבת אותך.
מותק שלי, תמיד היית בשבילי, דואג, תומך, מפנק, מנשק ומחבק רק שלא יקרה לי כלום. תמיד אמרת לי שאין דבר שעושה אותך יותר מאושר, מלראות אותי שמחה ושאם קורה אסון צריך להמשיך הלאה, ולא להסתכל אחורה.
אתה שוכב כאן בתוך הארון, מכוסה באדמה, ואני כל כך רוצה לחבק ולנשק אותך, אני פשוט לא מבינה מה אתה עושה פה למטה. רק תבוא ותגיד לי שהכל בדיחה ואתה סתם עובד עלי, אתה עם ההומור השחור שלך.
הלב שלי נשבר לרסיסים ואתה לא פה כדי לתקן אותו.

נאור, תמיד קראת לי מושי, מלשון מושלמת ותמיד שאפת לשלמות ורצית את הטוב ביותר בכל דבר.
אני לא מאמינה שלא תחזור.
בשיחה האחרונה שלנו, כשאמרת שאתה נכנס, אמרתי לך שאני לא רוצה שתמות, שיש לנו עוד כל כך הרבה תוכניות לעתיד משותף.
יפה שלי, מקווה שאיפה שאתה נמצא, יש גלים לגלוש עליהם, שלג לעשות סנובורד ואולי איזה מגרש כדורגל וכמה בירות. אני מקווה שאין שם מלחמות ושטוב לך, הכי חשוב שיהיה לך טוב.
לימדת אותי כל כך הרבה – אם זה לעשות סנובורד, על הדגים והציפורים, על חברות ועל מה זאת אהבה.
היית לי חבר, אהוב ואבא, היית קורא לי ילדונת.

אני רוצה שתחזור כבר, שתעיר אותי מהסיוט הזה שכל כך פחדתי ממנו, שתגיד לי שזה לא נכון. אני עדיין מחכה לראות את התלתלים שלך עולים במדרגות ואת החיוך המקסים שלך.
אתה גיבור בשבילי ותמיד תישאר.
תודה שהענקת לי שנתיים מופלאות של אהבה ואושר.
רק בבקשה תן לי להרגיש אותך, תבוא אלי בחלומות.

נאור, אין ברירה וחייבים להיפרד. אני מתגעגעת כל כך ואוהבת אותך תמיד ולעולם.
שולחת לך נשיקות וחיבוקים. אני אוהבת אותך.

שלך תמיד,
נטלי

 
--------------------------------------------------------------------------------
 
קאלו / מהצוות

אחד עשר לוחמים סיימנו את המסלול.
אחד עשר. במסמכים ובתרגילים לפני סוף המסלול הרגשנו על כתפינו ועל גבינו, בדיוק עד כמה המספר הזה נמוך, שהרי המשקל שיש לסחוב הוא אותו משקל, בין אם הוא מתחלק בין 20 לוחמים או שניים.
אחד עשר. כאשר התחלנו לחלק בינינו את התפקידים בהכנות הצוות לאימונים ולמבצעים, הבנו עד כמה קצרה היריעה, שהרי האחריות הרובצת על הצוות וההכנות הנדרשות הן אותו דבר בדיוק ולא משנה כמה לוחמים מונה הצוות.
אחד עשר. כאשר היינו צריכים להשאיר לוחמים ביחידה לצרכי כוננות, הרגשנו עד כמה צוות קטן סובל מכך, מכיוון שצוות צריך להשאיר מספר קבוע של לוחמים ולא משנה מה גודלו.
אחד עשר. כבר אז הבנו שאנחנו קצת... אבל אף אחד מהדברים האלה מעולם לא הפריע לנו, להיפך. קטנים מספרית ככל שהיינו, הצלחנו כצוות להתבלט ולהוביל, בכל דבר שבו נגענו ובו עסקנו. איך זה יכול להיות? התשובה לפרדוקס הזה היא במשקל העצום שהיה לכל אחד ואחד מאיתנו והחשיבות הגדולה שהיתה לכל פרט בצוות.
עשרה. זוהי כמות האנשים שנשארנו כיום. גם ככה נלקחה כמעט עשירית מאיתנו – כמות קריטית אם מחשבים את זה בצורה מתמטית, אבל החור שנפער והמכה שספגנו אנושה בכמה עשרות מונים מכל חישוב מתמטי או לוגי הקיים על פני כדור הארץ. נלקח מאיתנו בשר מבשרינו ועצם מעצמותינו, ולא זאת בלבד – אלא שנלקח מאיתנו הטוב ביותר.

קאלו, בשבילנו זה תמיד מה שהיית – מילה אחת קצרה, ארבע אותיות. למרות הניסיונות החוזרים ונשנים של הוריך וסביבתך מבית להצמיד לך את השם נאור, אנחנו העדפנו להתעלם ממנו ולדבוק בשלנו. לא מתוך כוונה רעה, אלא בגלל מה שהשם הזה היה בשבילנו. קאלו זה לא רק האדם שהיית. זה אופן דיבור, זה צורת הליכה, זה סגנון חיים, לבוש, התנהגות – עולם ומלואו. עולם ומלואו של לוחם אדיר, חזק מעבר לכל שיעור, אף פעם לא מוותר, אף פעם לא אומר "קשה לי". עולם ומלואו של חבר מדהים, נאמן ואוהב, בחור ביישן וטוב עם מעטפת מחוספסת ונפש עדינה.

לבסוף, בנימה אישית – קאלו, מהיום הראשון שלנו במסלול כחיילים, ועד ליום האחרון בצבא כלוחמים – לא נפרדנו. ישנו באותו אוהל ובאותו חדר במשך שלוש וחצי שנים. אהבתי אותך מעבר למה שמילים יכולות לתאר ואפילו הוכתרנו בשלב מסויים כבעל ואשה בפלוגה.
הכרתי אותך כלוחם, וידעתי תמיד שאני אוכל לסמוך עליך שתהיה שם בשבילי ולא משנה מה יידרש לכך ממך. נתת לי שקט נפשי כאשר ידעתי שאתה הוא זה שעליו אני צריך לסמוך. הכרתי אותך כחבר, ויחד יצאנו לשתות ולבלות וגם דיברנו. אבל עם כמה שהכרתי אותך, זה לא מספיק לי – כי בחתונה שלך אני כבר לא ארקוד, את הילד שלך אני אף פעם לא אחזיק ואת שאר החיים אעשה בלעדיך...
קאלו, בכל מקום ובכל קרב תמיד נלחמנו יחד. אבל בקרב האחרון שלך לא הייתי. לא הייתי שם כאשר היית גיבור ורצת באופן אוטומטי לטפל בפצועים אשר היו זקוקים לך. לא הייתי שם כדי להסתכל עליך בפעם האחרונה ולנסות לעזור לך ולא הייתי כדי לחבק אותך אח"כ ולהגיד לך כמה שאני אוהב אותך. ואני מבקש ממך סליחה קאלו, סליחה שלא הייתי שם כשהיית צריך אותי...

אבנר, ברברה, נטלי ושאר המשפחה – היינו דומים לפני כן באהבתנו לנאור, כל אחד בדרכו שלו וכעת אנחנו מאוחדים בכאב ובשכול שנותר לכולנו. לעולם לא נעזוב ולא נשכח, זאת אנחנו מבטיחים.

מהצוות

--------------------------------------------------------------------------------
 
קאלו / מצוות המדגה

ראיתי אותך בפעם האחרונה ביום שבת בערב לפני שבועיים, קיבלת כבר צו 8, ארזת ציוד והתקשרת לבקש שאביא לך את הכובע ומשקפי השמש מהמדגה. ישבנו ביחד אצלך עם נטלי ודיברנו.
לפני שנפרדנו אמרתי לך ספק ברצינות ספק בהומור: "קאלו אם יורים עליך תתחבא". כי בעיני אתה הרי איש של חיים של שמחה ושל צחוק. ככה הכרתי אותך במדגה וכל כך רציתי שתחזור מהמקום הארור הזה לכאן,ליופי ולשלווה של בריכות הדגים.
לצערי הכרתי אותך רק כשנה וחצי מאז שהצטרפת אלינו לצוות המדגה וגיליתי את התכונות שכל כך אהבתי בך.
אהבתי את השלווה שלך, קור הרוח, את זה שמשום דבר לא נשברת ומכלום לא התרגשת, שאף פעם לא עשית רע לאף אחד, שהיית מקצוען בעבודה, אבל גם ידעת לקחת הכל בקלות ולחפף כשצריך.
אהבתי לראות אותך עושה רק מה שאתה רוצה ופשוט נהנה מהחיים.
גרמת לאנשים ליהנות להיות איתך, אז מה הפלא שהילדים במדגה פשוט העריצו אותך.
אני לא אשכח את הויכוחים הסתמיים והלא חשובים שכל כך אהבת להתווכח איתנו, ותמיד, אבל תמיד, בסוף התברר שאתה צדקת – כל כך הרבה התערבויות הפסדתי בגללך.
נאור – אני זוכר איך כל יום לפני ארוחת בוקר וצהריים עשית עליות מתח ומקבילים. היית כל כך חזק והיה לך גוף כל כך מושלם, אם התלתלים הג'ינג'ים שהיו סימן ההיכר שלך, עד שפעם מישהו אמר עליך שאתה נראה ממש כמו אל יווני. מסתבר שגם אל יווני לא יכול מול המלחמה הזוועתית הזאת.

קאלו, היית מבוגר ממני רק בשנתיים, אבל למדתי ממך המון: בעיקר איך לקחת הכל בקלות, ליהנות מהעבודה ומהחיים, למצוא את הפינה שלך בעולם.
תמיד אמרתי עליך שאתה דוגמא בשבילי למישהו שתמיד מסתדר בחיים ואני לא יכול לקלוט ולהבין שעכשיו נצטרך להסתדר בחיים בלעדיך.
קאלו, לא אשכח לעולם את אחת השיחות האחרונות שלנו כששאלתי אותך למה אתה לא רוצה להיות מנהל צוות במדגה, ענית לי: "שמע זה לא בשבילי אני לא אוהב להגיד לאנשים מה לעשות, כל מה שאני רוצה ומה שמעניין אותי זה דבר אחד: אחרי ארוחת צהריים ללכת הביתה, להתקלח, לחכות לנטלי ולהיות איתה". זה מה שהיה חשוב לך בחיים.
אז עכשיו שאתה כבר לא איתנו, אנחנו מבטיחים לנטלי ולכל המשפחה שלך שתמיד נהיה פה בשבילכם, ננסה לעזור במעט שנוכל.
כל כך רציתי שתחזור כבר מהמלחמה, ליופי, לשלווה ולשמחה שבמדגה.
לא העליתי בדעתי שתחזור לפה, לשלוות נצח ולדממה של בית הקברות שבלב בריכות הדגים.

נאור, אנחנו אוהבים אותך, ונזכור אותך תמיד.

צוות המדגה.
 

--------------------------------------------------------------------------------
 
רוצים לחבק אותך חזק חזק... / בני הכתה

יושבים כולם, שקטים, חושבים עליך, ולכל אחד רצה בראש תמונה אחרת שלך. יושבים בבית האוהב והחם שלך, שפעם אחרונה אירח את כולנו ללזניה.
קלואידי, חבר שלנו אהוב ואח שלנו יקר –
גבר של רוח
גבר של גלים
גבר של שלג
גבר של האדמה והעבודה
גבר של המשפחה והאהבה
מחייך בביישנות ומביט בהבנה
מפזר מנות קטנות של שנינות תוך כדי שיחה
ותמיד זורק מילה טובה
מופיע במרכזו של כל זכרון ילדות
בכל התמונות
ובכל הסיפורים המצחיקים
תמיד קלואידי עושה שטות ויוצא ממנה בקלות
לכל שאלה יש לך תשובה והסבר
פיסות מידע בכל מיני תחומים נאספות אצלך במאגרים
סתם פשוט כי אתה רוצה לדעת ולעזור.
אף פעם לא עושה עניין משום דבר
אין משימה מסובכת מידי בשבילך. תמיד תמצא את הסבלנות – למצוא לה את הפיתרון.
הכל כל כך פשוט בשבילך. כאילו ידעת שאין לך זמן, אז פשוט חשבת על מה שחשוב באמת,
וכל מה שאפשר ללמוד ממנו וליהנות ממנו – התוודעת אליו.
מעכשיו השמיים רק ילכו ויתכהו.
רוצים לחבק אותך חזק חזק פעם אחרונה
ולצעוק שלא תלך בבקשה.

אוהבים אותך כל כך,
בני הכיתה

--------------------------------------------------------------------------------
 
תן לנו כח להמשיך.. / שלום ביטון - יד לבנים

נאור יקר,
בנפילתך הטרגית – יש שתיקה, יש שברון לב עד כדי ריסוק כל הקולות,
יש הרמת קול בלשון בוכיה, עד כי יבכו שמיים על אובדן חיים ונפש צעירה אשר כל העולם לפניה.
ובין רגע החיים נגדעים לכל דממה.
החיים מתענים בכאבם, שתיקה כבדה רובצת בנו והצער משאיר סימניו עלינו.
היה לנו אותך נאור, והנה אנו עומדים בפני ארון דומם והלב משתתק ודממה רועמת.
שירת חייך באמצע פסקה.
כמהים ונכספים אנו אליך נאור – אבדת לנו וגדול הכאב, נותרנו חצויים וגילינו כי האהבה היא צורך כואב.
נאור היקר, לעולם לא נישכח אותך!
מאור פניך הזוהרים מזכירים לנו רגעים נפלאים,
רגעים קסומים את הכאב הנורא הזה שבו נהפך הממשי לזיכרון.
הוי אלוהים צוהר הגעגועים נפער מדי יום,
חוס עלינו הכואבים, הבוכים והצועקים.
תן לדממה שלנו קול, תן לנו כח לכאוב ולא להישבר.
תן לנו לבכות ולא להתמרמר, תן לנו כח להמשיך ולזכור.

שלום ביטון,
יד לבנים – קרית ים
 
--------------------------------------------------------------------------------
 
ממני ליקום 

יום ועוד יום
שיגרה ברוכה
עצב, כעס, הנאה ושמחה.
ואז באה הודעה
מביאה כאב שמפלח את הנפש
פורם את חוטי הנשמה
מאיים למוסס את הגוף
אבל מתעלל ומשאיר לב פועם,
מוח מתייסר.

כמה כאב אדם מעוצב לעבד?
כאב אב על אובדן ילדו?
זעקת אם על אובדן ילדה?
היש כאב גדול יותר?
הייתי מולו וראיתיו
הוא נשאר מאחור
כאב אינסופי ללא גבולות עוצמה וזמן.
ביומי האחרון
אנסה שוב למסור את הכאב.

מוקדש לאבנר וברברה
ולמי שחווה אובדן
חגי אשבל

--------------------------------------------------------------------------------

סה"כ 78 נרות נשמה הודלקו
נר נשמה הודלק על ידי קארין איזיקוביץ בתאריך  24/06/2020
מקום מגורים: זכרון יעקב
 
נר נשמה הודלק על ידי שיראל מלמוד בתאריך  27/04/2020
 
נר נשמה הודלק על ידי דורון מרגלית בתאריך  18/04/2018
קרבה: אח של אורי
מקום מגורים: נגבה
 החול יזכור. וגם אני. כמו בכל שנה הדלקנו לך נר. ותמונתך המחייכת מביטה בנו. הילדים שלי כבר מכירים אותך ואת הקשר המיוחד שהיה לך עם אורי. השנה ציינתי את יום הזכרון בים. גם לי הוא בית. החול יזכור. וגם אני.
נר נשמה הודלק על ידי אבא בתאריך  25/04/2012
 תודה לכול אלה שחיבקו אותנו או אמרו מילה או כתובו או צילצלו ... נאור אתה חסר יום יום
נר נשמה הודלק על ידי אפרת דומב בתאריך  28/03/2012
 נאור אתה איתנו לא רק ביום השנה - מאז שזיו שלנו גילה את הימייה והגלישה אנחנו נהנים מגלי נאור..וזוכרים אותך ואת אהבתך לגלים ולים. למשפחה וההורים היקרים מחבקים אתכם הדומבים
נר נשמה הודלק על ידי אבא בתאריך  11/03/2012
 עברנו את יום הולדת שלך ה31 געגועים בלי סוף...
נר נשמה הודלק על ידי עומרי בתאריך  18/08/2011
  תשמ"א-תשס"ו שנים לנפילתך השביוע ב-ט"ו באב מלאו חמש שנים לנפילתך במלחמת לבנון השנייה. אתה נולדת ב-ד' באדר ב' 10 ימים לפני פורים, 11 שנים לפני מותו של מנחם בגין ו-16 שנים לפני רצח התלמידות בנהריים. יזכור אותך עם ישראל ויברך בזרעו, ויאבל על זיו העלומים תהא, נשמתך, צרורה בצרור החיים לעד.
נר נשמה הודלק על ידי אבא בתאריך  09/08/2011
 זה סוף היום, יום כולו שלך, יום כולו איתך כמו כול הימים לילה בחוץ וחושך בכול מקום מדליק נר קצת אור ומחר יום חדש
נר נשמה הודלק על ידי מושי בתאריך  09/05/2011
 שוב יום הזיכרון והכאב אותו כאב, הגעגועים אותם געגועים. על מה שלא הספקנו, על מה שלא הספקת. געגוע לחיבוק, געגוע לצחוק המתגלגל ולחיוך, געגוע אליך.זכיתי לחיות איתך, אוהבת ונאהבת, ותמיד תישאר חלק ממני.
נר נשמה הודלק על ידי אבא בתאריך  08/05/2011
 איפה אתה? בליבי במחשבותי בחלומותי בהליכותי בארוחות יום שישי ובמיחד בשניות לפני שנרדם גם היום הלילה הגיע כמו כול יום...הדקות הקשות יום הזיכרון היום 2011 חמש שנים שעה 0.33
נר נשמה הודלק על ידי דורון מרגלית בתאריך  08/05/2011
מקום מגורים: נגבה
 על השולחן מונחת תמונתך.וגם השנה מדליק נר לזיכרך. ומשתף את ילדי.ומספר על הקשר שלך עם אורי. ועל כך שלאורי נהרג חבר טוב.וחבל.ועצוב.
נר נשמה הודלק על ידי החברים בתאריך  11/03/2011
 קאלו אהוב יקר אתמול היה יום הולדתך. היית צריך להיות היום בן 30! מי היה מאמין שכך נחגוג לך? היינו היום כל החבר'ה בהרכב מלא לקפה ועוגה אצל ההורים שלך. כמה אתה חסר לכולנו אין יום שחולף בלי שאתה עובר אצלנו בזכרונות בתקוות ובחלומות אנחנו פה כולנו מחזקים ומתחזקים מהמשפחה והחברים. אוהבים אותך עד אין קץ היית ונשארת זן נדיר זכינו לחיות איתך ובקרבתך 25 שנים... שלך לעולמים החברים
נר נשמה הודלק על ידי אבא בתאריך  10/03/2011
 חושבים ומתגעגעים
נר נשמה הודלק על ידי אבא בתאריך  20/02/2011
 כמו כול יום גם היום חושב אליך ומתגעגע
נר נשמה הודלק על ידי חבר מהקיבוץ בתאריך  10/08/2010
 להורים גדלתי בקרבתו של נאור אך לא היינו קרובים. רוצה לומר להורים היקרים בפעם הראשונה שליבי כואב איתם ושנאור היקר במחשבותיי.
נר נשמה הודלק על ידי אבא בתאריך  09/08/2010
 געגועים, החמצות, נפילות , תקוות, חלומות,...יום קשה שעבר עם חיבוק של כ 200 איש !! כולנו חשבנו עליך
נר נשמה הודלק על ידי מ בתאריך  08/08/2010
 כבר 4 שנים בלעדיך.... מתגעגעת
נר נשמה הודלק על ידי אבא בתאריך  19/04/2010
 קשה היום כמו כל יום, שמור עלנו, ועל אחים שלך מלמעלה,מתגעגעים, אתה בלבי,בלבנו מכולנו יחד
נר נשמה הודלק על ידי . בתאריך  18/04/2010
קרבה: מעגן מיכאל
 כל כך עצוב, עדיין לא מצליחה להסתכל למשפחה בעיניים
נר נשמה הודלק על ידי החברים בתאריך  18/04/2010
 קאלו שלנו. ערב יום הזכרון זוכרים אוהבים ומתגעגעים לעולם לא שוכחים ככל שהזמן עובר אתה יותר חסר
נר נשמה הודלק על ידי דורון בתאריך  18/04/2010
קרבה: חבר
מקום מגורים: נגבה
 לזכור לזכור זה האתגר.לא לשכוח.לזכור שעוד שנה עברה.לזכור את החיוך שבתמונה. לזכור את הרעות שאבדה.לזכור אותך חי במותך.אין נחמה.הצלקת מגלידה.לזכור.
נר נשמה הודלק על ידי מ בתאריך  18/04/2010
 כל יום אתה בא לבקר, לפעמים בלילות, לפעמים בימים. אתה כל כך חי וכל כך מת. מבחוץ הכל נראה רגיל ומבפנים תהום עמוקה. מתגעגעת כל יום יותר ויותר וזה פשוט לא עובר.
נר נשמה הודלק על ידי החבר'ה בתאריך  10/03/2010
 קאלו שלנו היום יום ההולדתך שלך הולכים כל החברה לבקר אותך בבית הקברות מתגעגעים כל הזמן ואוהבים עד אין סוף אתה כל כך חסר!!!! החבר'ה
נר נשמה הודלק על ידי אבא בתאריך  09/03/2010
  נאור שלי, יום הולדת שמח מתגעגעים כל יום יותר
נר נשמה הודלק על ידי נ בתאריך  29/01/2010
  אוהבת אותך לתמיד
נר נשמה הודלק על ידי אני בתאריך  18/01/2010
  קאלו יקר הגעגוע רק גובר מיום ליום. כמה אתה חסר לי. אתה המלאך ששומר עלי למעלה.
נר נשמה הודלק על ידי עומרי בתאריך  15/08/2009
קרבה: סדרן שופרסל פרדסיה
מקום מגורים: בית- יצחק רעננה
  3 שנים בלעדייך השבוע מלאו 3 שנים לנפילתך בקרב בלבנון. אתה נהרגת יומיים לפני סיומה של מלחמת לבנון השנייה והכרזת הפסקת האש בצפון.
נר נשמה הודלק על ידי אבא בתאריך  12/08/2009
  12-08-2009 היום ביום הולדת 65 שלי אתה איתי, תודה על ששלחת לי מזל טוב ...אבל לאי לא הצלחת לקחת אותי כמו שהבטחת חבל אני אוהב אותך
נר נשמה הודלק על ידי דורון מרגלית בתאריך  11/08/2009
קרבה: חבר
מקום מגורים: נגבה
 לחיות בשביל לזכור נאור יקר. מותך ציווה לי את חיי. האזכרה השבוע הייתה בשבילי המאבק העיקש לחיות. למרות.הכאב,האובדן,הריק,וחוסר האונים. לגדל כאן ילדים, לחנך ולבכות.
נר נשמה הודלק על ידי אפרת וישי דומב בתאריך  10/08/2009
 זוכרים ומחבקים אתכם משפחת קאלו יקרה
נר נשמה הודלק על ידי אבא בתאריך  21/03/2009
 חגגנו את יום הולדתך לפני כמה ימים אבל לא הגעת.... 28 שנים. הלילה קשה במיוחד...חיבוק אבא
נר נשמה הודלק על ידי אבא בתאריך  23/02/2009
 הייתי בים, בין השמש המנצנצת, בין העננים הכבדים, בין טיפות הגשם הדק, בין הרוח השורקת, הדוקרת בין הגלים המתרוממים והקצף הלבן, בין הגולשים הבודדים, בין האופק והאיים, בין העדשה של המצלמה והעין שלי חיפשתי אותך, אבל לא הופעת, כי אינך עוד. בין הגשם, הגלים, הקצף, החול, הרוח, רק הנשמה, הרוח שלך- היו. הרגשתי אותך. 21-02-2009
נר נשמה הודלק על ידי מ בתאריך  27/01/2009
 חושבת עליך אין יום שעובר שאני לא חושבת עליך, אין הליכה לים שאתה לא שם ואין הליכה לפאב שאתה לא נשען על הקיר עם כוס בירה ביד במקום שלנו. אני מתגעגעת.
נר נשמה הודלק על ידי חברה בתאריך  14/01/2009
 בימים אלו של מלחמה בעזה הגעגועים כל כך קשים. הכל פתאום חוזר... ללבנון 2006. לתשיעי באוגוסט.. לבשורה המרה...
נר נשמה הודלק על ידי טל בתאריך  09/01/2009
קרבה: מכרה
 הלב... לאור הדברים עכשיוהלחימה החוזרת שוב מחזיר לאותם ימים. הלב עוד כואב
נר נשמה הודלק על ידי מ בתאריך  09/09/2008
 מתגעגעת מתגעגעת אליך, לחיוך שלך, לאופטימיות לשימחת החיים. כבר יותר משנתיים עברו ואתה איתי בחלומות. מדבר אליי, מחבק, מקשיב ומעודד ונותן לי כוחות להיות מאושרת שוב מחדש.
נר נשמה הודלק על ידי Inez בתאריך  29/07/2008
  You are always in my thoughts
נר נשמה הודלק על ידי אלי בתאריך  28/07/2008
  כשאומרים חברים מתכוונים אלייך כשאומרים מלך הארץ זה רק אתה.תנחומים מקבוצת הכדורגל אומגה עתלית
נר נשמה הודלק על ידי ניר ש. בתאריך  06/05/2008
  ליום הזיכרון
נר נשמה הודלק על ידי כתת "מפרש" בתאריך  06/05/2008
מקום מגורים: מעגן מיכאל
 ערב יום הזכרון קאלו שלנו כמה שאתה חסר לנו תמיד איתנו בלב אוהבים כל כך מתגעגעים "המפרשים"...
נר נשמה הודלק על ידי עדי בתאריך  27/02/2008
 
נר נשמה הודלק על ידי אפרת וישי דומב בתאריך  11/01/2008
 
נר נשמה הודלק על ידי מאיה בתאריך  08/01/2008
 געגועים קאלו כל כך מתגעגעת כל רגע אתה חסר יותר היית יחיד ומיוחד
נר נשמה הודלק על ידי אורי בתאריך  22/12/2007
 "יָגֹרְתִּי פֶּן יֵלֵךְ גַם הוּא מֵאִתָּנוּ בְּלֹא בִּרְכַּת הַפְּרִידָה... כֹּה נוּגוֹת הָעֵינַיִם: בְּזָוִיוֹת הַפֶּה מְרִירוּת נִצְפָּנָה; בְּשַׁעֲשׁוּעֵי תִּינוֹקוֹת יִסְתַּכֵּל רְצִינִי, יִגְעַשׁ וּלְפֶתַע יִדֹּם, כְּאוֹמֵר: הַכֹּל אֶחָד..." רחל
נר נשמה הודלק על ידי צוות קאלו בתאריך  22/12/2007
 מתגעגעים...
נר נשמה הודלק על ידי ריקי גת בתאריך  15/12/2007
 נאור חמוד בהרבה הזדמנויות אני נזכרת בך. אהבתי אותך מאד, אתה הרי יודע.
נר נשמה הודלק על ידי . בתאריך  24/08/2007
מקום מגורים: מעגן מיכאל
  לא היינו קרובים במיוחד, לא הכרתי את האדם שעליו כולם מדברים, אולם בכל פעם שהמחשבה עולה אני עדיין בוכה. חשבתי שזה יעבור, שזה "רק תקופה", אבל אני עדיין לא יכולה להסתכל בעיניים של המשפחה. למשפחת קאלו כולה, ליבי איתכם גם עכשיו ולתמיד.
נר נשמה הודלק על ידי Inez בתאריך  08/08/2007
  One year has gone and we still have you in our hearts. When I sit on the beach I still see you going passed me with a big smile on your face ready to get the waves. We miss you
נר נשמה הודלק על ידי אפרת וישי דומב בתאריך  10/06/2007
 חושבים עליכם, אוהבים ומחבקים גם אם המלים אינם נאמרות המחשבות עמכם. אהבה ורצון לחבק...לירן המתוקה אוהבים אותך ילדה מקסימה. אפרת ישי דומב
נר נשמה הודלק על ידי . בתאריך  06/06/2007
 אני מתגעגעת אליך כל כך
נר נשמה הודלק על ידי גילה רז בתאריך  26/05/2007
מקום מגורים: מ. מיכ
 ילד חמד ילד חמד כבר לא איתנו, עניים עצומות אך בראש חיוך ענק כובש.. נאור צחוק חיוך תלתלים אי אפשר לשכוח..האחים דומים אותך מזכירים אבל אתה אינך , כול כך חבל כול כך עצוב...לא נישח
נר נשמה הודלק על ידי שרית בתאריך  07/05/2007
 
נר נשמה הודלק על ידי טל בתאריך  30/04/2007
קרבה: מכרה
 עדיין לא נתפס... ליבי עם כל הקרובים
נר נשמה הודלק על ידי . בתאריך  23/04/2007
 אתה איתי בתוכי, כל דקה שעוברת, כל שעה, כל יום. אני נושמת אותך.הכאב לא מרפה לרגע ואין דבר שינחם.אוהבת ואוהב לעולם.
נר נשמה הודלק על ידי חבר בתאריך  23/04/2007
 קאלו, אתה חסר...
נר נשמה הודלק על ידי mark בתאריך  22/04/2007
 שלא תדעו עוד צער
נר נשמה הודלק על ידי פנינה דנא בתאריך  19/04/2007
קרבה: חברה
 לברברה ואבנר היקרים יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל קרב, ליבי איתכם, הימים חלפו בהתמדה, נשא ברוח את הזמןשלא עצר מלכת. נשאו את מחזור השקיעות בים בלעדי נאור שכל כך אהב לגלוש... ולא נשאו את רוחות המלחמה הארורה. מלחמה שלקחה איתה את התמימות, החן והקסם של נאור. אי אפשר לשכוח את חיוכו הכובש, חיוכו המתנוסס על גבי התמונה בראש הדף. האד עולה ממרחץ הדמים שהיה בלבנון ואין על כך סליחה, אין מנוחה. סיוטי המלחמה האחרונה חשופים, גואים ולא נותנים נחמה. יד הגורל האכזרית והאיומה חוררה את נפשכם, הותירה ריק, חותמת, כתם גדול, זיכרון, עמוק בלב... כל כך כואב להיפרד מבן יקר. זה כל כך לא נקלט. שלא תדעו עוד צער.
נר נשמה הודלק על ידי גילה רז בתאריך  27/02/2007
מקום מגורים: מ. מיכאל
 איזה צער, איזה אובדן הלב והראש מסרבים לשכוח, חיוך תלתלים הבטחה לעוד... שלא יבוא הורים שבורים , כאב אחים אין נחמה
נר נשמה הודלק על ידי גילה רז בתאריך  07/10/2006
מקום מגורים: מעגן מיכאל
 שלא תדעו עוד צער
נר נשמה הודלק על ידי יריב בתאריך  31/08/2006
 תנחומים לא הכרתיו אישית, רק ראיתיו במדרכות, תמיד שמח ומחייך. תנחומים כנים מכל הלב.
נר נשמה הודלק על ידי Grace בתאריך  30/08/2006
 
נר נשמה הודלק על ידי דנה בתאריך  25/08/2006
 
נר נשמה הודלק על ידי פנינה דנא בתאריך  21/08/2006
מקום מגורים: מעגן מיכאל
 קשה לעכל את האובדן לברברה, אבנר, המשפחה ונטלי היקרים. קשה לעכל את האובדן לפתע השמש שקעה, הסופה התקרבה ובאה הכתה חזק והשאירה אותנו ואתכם המומים ודואבים. לא החולות שבחוף, לא הגלים שבים, ולא הרוח יוכלו להרגיע את הלב שנשבר. זמן העבר נשאר חרוט בזיכרון תמונות מחייכות, ימים / שנים של אושר ושמחה. ההווה והעתיד לפתע נעלמו כנגד העולם, קולם נדם בבת אחת. רק אוסף רסיסי השתוממות תסכול וייאוש נותרו מקולות המוות שהכו את הלב בחוזקה ללא אזהרה. רוצה לחבק אתכם בימים קשים אלוולהביע את תנחומיי. שלא תדעו עוד צער
נר נשמה הודלק על ידי עירא פלד בתאריך  18/08/2006
קרבה: מדריך
מקום מגורים: אפיקים
 שלא תדעו עוד צער אבנר, ברברה וכל המשפחה. שלא תדעו עוד צער. עצוב וכואב, עירא.
נר נשמה הודלק על ידי שחר ואליוט מוסקו בתאריך  18/08/2006
 לאבנר, ברברה וכל המשפחה ליבנו אתכם, מרגישים את כאבכם ושולחים חיבוק חם.
נר נשמה הודלק על ידי פרננדו נייברג בתאריך  17/08/2006
מקום מגורים: ברזיל
 באהבה... נאור היה אצלי בבית כאשר הוא היה בטיול אם תמיר (חבר שלו מהצבא) פה בברזיל וככה היקרתי אותו במשך חודש וימים הוא היה אצלי בבית ועשינו שלושתינו ממש שמח פה וגיליתי בחור מקסים בעל לב שלם וראש על הכיף ממש אני לא רוצה לדבר על כמה שזה כואב כי אצלי רק נישארים החיוך והחיוביות שהיו בו רק היום קיבלתי מתמיר את החדשות שהוא לא אצלינו ופשוט אין מה לומר... רק שולח את אהבתי השלם לאבא אמא והאחים שנמשיך ונזכור את הרגעים היפים שבו הוא נתן לכולנו איתכם פרננדו באהבה גדולה מברזיל
נר נשמה הודלק על ידי אלונה עמוס ורות מרי בתאריך  16/08/2006
 עצובים וכואבים ואיתכם
נר נשמה הודלק על ידי איציק חזן בתאריך  15/08/2006
קרבה: חבר
מקום מגורים: מעגן מיכאל
 תלתלי הזהב נאור שלנו כול פעם שראיתי אותך נוסע בטרקטור של המדגה ראיתי גם את תלתלי הזהב שלך מתנופנפים ברוח נאור אתה תחסר לנו מאוד נוח על משכבך בשלום ושמור עלינו מלמעלה ילד יקר
נר נשמה הודלק על ידי עדה ואלון בתאריך  13/08/2006
קרבה: חברים
 אין מילים לתאר את כאבנו. תמיד נזכור מכל המפגשים אתך ועם נטלי את האוירה הנעימה שהשרתם בכל מקום. אך יותר מכל, החיוך והצחוק הנצחיים שלך בכל מצב, ילוו אותנו לעד. אוהבים ומחזקים את המשפחה. עדה ואלון.
נר נשמה הודלק על ידי Dr Sheryl Shoham בתאריך  12/08/2006
 my thoughts are with you Sheryl
נר נשמה הודלק על ידי דויאלה אשור-גולדשטיין , אחות של יוחנן גולדשטיין-גד בתאריך  12/08/2006
מקום מגורים: חיפה
 הדמעות שוטפות אותנו אין מילים שתוכלנה להביע את גודל הצער והכאב שפקד אותנו, עם היוודע לנו על נפילת בנכם היקר - נאור, והצטרפותכם למשפחת השכול. למרות התהום העמוקה שנפערה תחתכם, ועל-אף הקושי האדיר (מי כמונו יודע...), עשו כל מאמץ להיות חזקים, ולו רק למען אחיו ואחיותיו של נאור. לבנו אתכם, דויאלה, גדעון מאיה ונועה
נר נשמה הודלק על ידי ניר ש. בתאריך  11/8/2006
 ... גם מבלי להכיר אותו אישית, זה כל כך עצוב.. מקווה שתהיו חזקים ותצליחו להמשיך ולחיות את חייכם.. תמיד נזכור אותו..
נר נשמה הודלק על ידי שייקה בתאריך  11/08/2006
 כל כך עצוב מפגשים ביננו רגעיים, על מדרגות ביתו ובדרך חזרה מן הים. תמיד מחויכים, מלאי חיים וקצרים, היו כמו חסרי משמעות אמיתית ועכשיו הפכו לזכרון כל כך משמעותי כואב ועצוב. נשבר הלב. למשפחה איתכם ברגעים אלו כאבכם כאבי. שייקה
נר נשמה הודלק על ידי אפרת וישי דומב בתאריך  11/08/2006
מקום מגורים: מעגן מיכאל
 אבדו המלים לנוכח גודל האובדן! משפחת קאלו ונטלי היקרים! רוצים לנחם...והמלים אבדו...מחבקים, תומכים ומשתתפים באבלכם. נזכור את אורו ומאורו של נאור... שלא תדעו עוד צער ויגון. אפרת וישי דומב
נר נשמה הודלק על ידי חנה בתאריך  11/8/2006
מקום מגורים: מעגן מיכאל
 קשה להגיד "לזכרו" משפחת קאלו היקרה תחזיקו מעמד, אי אפשר לתאר את כאבכם. נטלי, תחזיקי מעמד ושלא תדעו עוד צער. קשה להגיד "לזכרו" כי יודעים שלא ישוב...
נר נשמה הודלק על ידי carmel nir בתאריך  10/08/2006
  remember forever to the kalos.. feal for you on your sadest day,with unlimited sorrow.cry with you,and sure to remember forever.hang on,be strong
נר נשמה הודלק על ידי איריס דיין בתאריך  10/08/2006
 איתכם מבלי יכולת להתקרב ברברה, אבנר ואחים יקרים, מתפללת שתמצאו את הכוחות, ממקומות חדשים ולא מוכרים. כל כך, כל כך קשה.חזרתי אחורה. איתכם, איריס.
נר נשמה הודלק על ידי גלילה גובר בתאריך  10/08/2006
מקום מגורים: מעגן מיכאל
 נשבר הלב. נשבר הלב ואין ניחומים. נתקפת באלם מול עלם חמודות,יפה ומלא אור שחייו תמו. איך אפשר?? מחבקת אותכם באהבה גלילה

14-01-2010

שלום, 
לאחר יותר משלוש שנים מאז נפל נאור, החלה שוב המצלמה, שהותקנה בים, לשדר באופן רציף וגם באיכות יחסית טובה.
השידורים מועברים למסך טלוויזיה הנמצא בחדר אוכל להנאת כל העוברים ושבים.
ישנה גם אפשרות להתחבר מכל מחשב בקיבוץ במסגרת הרשת של הקיבוץ.
 משפחת קאלו.

--------------------------------------------------------------------------------------
אפשר להתחבר מכול הדפדפנים:   EXPLORER-FIREFOX-GOOGLECHROME
כתובת אינטרנט להתחברות :

http://galaynaor.maaganm.co.il

בפעם הראשונה בעת התחברות יכול להיות שתתבקשו להוריד תוכנה קטנה בשם: ACTIVE X . ( יש לאשר את ההורדה וההתקנה).
 לאחר כמה שניות מופיע מסך אפור עם הודעה : connect to……………. 
יש להמתין עוד כמה שניות ותראו את הים ON LINE .
אני מאוד מבקש לקבל תגובות באי-מייל( 
abcalo@maaganm.co.il ) או בטלפון ומוכן לעזור במידת הצורך לכל בעיה של התחברות.
בברכה
אבנר

אבנר קאלו  -   Avner   Calo'
טל: 052-3993873
בית 04-6394357
abcalo@maaganm.co.il

 
בניית אתרים